Sitemizden yararlanmak ve bu ailenin bir parçası olabilmek için lütfen üye olunuz!
Sana uzaktan bakıyorum Uyeols10

Join the forum, it's quick and easy

Sitemizden yararlanmak ve bu ailenin bir parçası olabilmek için lütfen üye olunuz!
Sana uzaktan bakıyorum Uyeols10
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sana uzaktan bakıyorum

Sana uzaktan bakıyorum Empty Sana uzaktan bakıyorum

Mesaj tarafından Yagmurum_ Salı Ekim 06, 2009 4:27 pm

Sana uzaktan bakıyorum.
Sana bakmak inanılmaz mutlu ediyor beni. Sen gidince aklım da senin
peşinden sürüklenip gidiyorSana uzaktan bakıyorum Virgul yüreğim de.. Yanında biri mi varSana uzaktan bakıyorum Virgul ona bir şey mi söylüyorsunSana uzaktan bakıyorum Virgul
onunla gülüyor musun.. içim yanıyor. Ama senden sonra
gördüğüm o insan birden senden biri oluyor. Senin
baktığın her yer artık güzelSana uzaktan bakıyorum Virgul senin konuştuğun her insanSana uzaktan bakıyorum Virgul özel oluyor.

Sen evine şu yollardan gidiyorsun. Ardından yürüyorum. Beni fark etmiyorsun. Önünden geçtiğin evlereSana uzaktan bakıyorum Virgul gölgesinde yürüdüğün ağaçlaraSana uzaktan bakıyorum Virgul
her gün bindiğin otobüse bakıyorum. Senin gözünle
bakıyorum. Sen yokken de o yollardan defalarca geçiyorum. Senin
kokunSana uzaktan bakıyorum Virgul senin havanSana uzaktan bakıyorum Virgul senin auran sinmiş havaya.. Sanki seni soluyorum.

Akşamları ne yaparsın acaba? Sofraya oturduğun zaman yanında kimler var? Hangi yemeği severek yersinSana uzaktan bakıyorum Virgul
neyi sevmezsin? Kitap okur musun? Hangi kitapları seversin? Ne tür
filmlerden hoşlanırsın? Televizyon izler misin? Gece sokağa
çıkar mısın? Arkadaşlarınla en çok neye gülersin? En
çok kim kızdırır seni..Hangi futbol takımını tutarsın?

Bilmeliyim. Senin hakkındaki bütün ayrıntıları öğrenmeliyim. Çünkü ben de o filmlere gideceğimSana uzaktan bakıyorum Virgul ben de o dizileri izleyeceğimSana uzaktan bakıyorum Virgul ben de o yemekleri seveceğim ya da nefret edeceğim. Bilmeliyim. Baştan kuruyorum dünyamı. Seninle yaşamaya başlıyorum.

Onca kalabalığın içindeSana uzaktan bakıyorum Virgul
karmaşık yaşamın ortasında eğer sen varsan daha seni görmeden bir
kuş gibi çırpınmaya başlıyor yüreğim. Bir ışık
çarpıyor yüzümeSana uzaktan bakıyorum Virgul bir sıcaklık yürüyor göğsümde. Anlıyorum ki sen varsın. Sen ordasın. Sen gelmişsin. BakmadanSana uzaktan bakıyorum Virgul başımı çevirip seni görmeden varlığının farkındayım.

Ey uzak uzak baktığım.. göz göze gelmedenSana uzaktan bakıyorum Virgul saçını okşamadanSana uzaktan bakıyorum Virgul değil bir rüyayı bir cümleyi paylaşmadan sevdiğim sevgilim. Bir aşk filiz verdiSana uzaktan bakıyorum Virgul fidan verdiSana uzaktan bakıyorum Virgul kök saldı içimde. Onu sana göstermek için ömrümü veririm.

alıntı
Yagmurum_
Yagmurum_
Administrator
Administrator

Ruh Halim: : 10
Bugün Melekmisin $eytan mI? : 1
Hangi TakIm: : 2

https://www.facebook.com/pages/Yagmur-Damlam-Duygu-Seli-Sayfasi-/

- Similar topics